fbpx
MENU

O mně

Fotím, ilustruji a tvořím grafiku pro potěšení oka.

Grafika, ilustrace a fotografie mě zajímají teoreticky i prakticky už velmi dlouhou dobu. To se promítlo i do volby střední školy, aby se záliba mohla stát mou profesí, nastoupila jsem na Uměleckoprůmyslovou školu v Jihlavě na obor Reklamní tvorba. Školu jsem úspěšně dokončila a grafice se pak začala věnovat mnohem více, a v tuto chvíli pracuji jako grafik na volné noze.

Převážně se věnuji webové a printové grafice, tvorbě bannerů pro reklamní kanály či nastavení vizuální identity. Při své práci ráda zůstávám tvůrčí a originální, proto propojuji grafiku s autorskými ilustracemi, neboť toto spojení je podle mého názoru netradičním oživením, které může mého klienta odlišit od konkurence na trhu a přispět k zapamatování jeho samého i jeho značky.

Ke každé zakázce přistupuji individuálně a snažím se především vyslechnout klienta a naladit se na vizuální identitu jeho značky. Vím, že ke každému z nás pasuje něco jiného, proto je důležité již na začátku spolupráce nastavit správnou komunikaci.

V poslední době jsem cítila potřebu posunout se ve své tvorbě zase o kousek dál, proto jsem ke grafice připojila také fotku. K té jsem měla vždy blízko, proto jsem se o ni začala nyní zajímat i profesionálně. Jedná se o trochu jiný druh tvorby, ale základ má s grafikou stejný. Obě vyžadují estetické cítění, osobní kreativitu, respektování přání klienta, a hlavně naladění se na jeho vlnu.

Soulad je spojujícím prvkem mé činnosti. Dohromady spolu ladí ilustrace, grafika a fotografie, stejně tak musí i celá komunikace a výsledné provedení mé práce ladit s přáním a osobností klienta. 🙂